Česky

Vaše výhody přehledně:

  • převodovka z tvrzené oceli pro nejvyšší spolehlivost
  • jednodílné tlakově odlité hliníkové tělo pro větší pevnost
  • komfortní nouzové odblokování pro případ případů
  • inteligentní senzor pro maximum bezpečí a pohodlí
  • pasivní hlavní závěrová hrana pro vyšší finanční eficienci
  • samostavitelné koncové polohy pro zjednodušenou montáž
  • automatický reverzní systém ARS pro maximum bezpečí
  • sériově dodávaný jemný dojezd pro plynulý provoz brány
  • permanentní aktivní řízení síly
  • úsporný modus pro energetickou hospodárnost

schiebetorantrieb_pulltsa_antrieb


pull t kl 04

Převodovka z tvrzené oceli pro nejvyšší spolehlivost

Všechny modely PULL TSA jsou sériově vybaveny masivní kovovou převodovkou, od modelu T8 ještě z dodatečně tvrzeného kovu. Nadto používáme výhradně značkový jakostní olej, aby bylo i při nejnižších teplotách zajištěno dostatečné mazání. Výsledkem je zvýšená spolehlivost a delší životnost.


pull t kl 03

Jednodílné tlakově odlité hliníkové tělo pro větší pevnost

Celé vyrobeno z nerezového a vysoce odolného a pevného hliníku. Protože toto tělo bylo zkonstruováno jako jeden kus, mohla být zvýšena odolnost proti zkroucení a pev­nost v ohybu.


pull t kl 02

Programovatelný externím displejem

Je možné připojit Tousek řídící displej. S ním se dají nastavit všechny parametry v obvyklém textovém menu. Jedno jestli mají být např. načteny statuty pro vstupy bezpečnostních zařízení, nebo spínačů a nebo má být nastaven měkký dojezd. U pohonu PULL TSA jsou k dispozici všechny osvědčené Tousek-vlastnosti.


pull t kl 02

Integrovaný přijímač

Pohon PULL TSA obsahuje integrovaný přijímač s frekvencí 868Mhz. Na přijímač může být napojeno až 48 vysílačů. Protože je každý vysílač v řídící jednotce očíslován, je možné, např. při ztrátě, vysílač z přijímače vymazat.


pull t kl 02

Inteligentní senzor pro maximum bezpečí a pohodlí

Další zvláštností je nově vyvinutý senzor otáček. Dokáže přijmout neuvěřitelných 6.200 impulzů za sekundu. Díky tomuto senzoru může pohon PULL TSA aktivně řídit pohyb a sílu, která zůstává stále stejná i při změně otáček. Současně byly dášeny bezpečnostní standarty, pro které je Tousek již tak znám. Samozřejmostí tak je, že série PULL TSA splňuje normu EN13241-1.


pull t kl 10

Pasivní hlavní závěrová hrana pro vyšší finanční eficienci

Pohony PULL TSA jsou nejen bezpečné, ale také výrazně finančně výhodné. Až do 800kg váhy brány odpadá aktivní kontaktní lišta na přední hraně, aniž by byla jakkoli ohrožena bezpečnost. Drahý systém přívodu proudu a časově náročná montáž mohou být vynechány. Tím se uspoří nejen cenný čas, ale také současně peníze. Skutečnost, která je dotatečně otestována a potvrzena institucí TÜV Süd.


pull t kl 07

Samostavitelné koncové polohy

Všechny modely si v průběhu instalace sa­mo­činně nastaví koncové polohy. Dodatečně se mohou tyto polohy programově doladit a přizpůsobit vlastním požadavkům. Odpa­dají tak běžné mechanické koncové spí­nače, které mohou v zimě zamrznout.


pull t kl 11

Automatický reverzní systém ARS pro maximum bezpečí

Díky integrovanému senzoru počtu otáček je pohon vybaven automatickým revers systémem ARS. Pokud brána narazí na překážku, PULL TSA zastavuje a obrací okamžitě pohyb. Vysoký stupeň bezpečnosti.


Feder

Sériově dodávaný jemný dojezd pro plynulý provoz brány

Pohon PULL TSA zasta­vuje v obou směrech redukovanou rychlostí. Vedle harmonického pohybu, je také šetřena mechanika pohonu a brány. Mimo to je také snížen hluk při dorazu brány.


pull t kl 08

Nepřetržitá regulace síly pro bezproblémový provoz

Při každém pohybu řídí pohon PULL TSA aktivně k tomuto pohybu potřebnou sílu. Tím je jedno jestli v letních nebo zimních měsících, bezproblémový provoz je vždy zaručen. Nadto šetří adaptivní řízení síly pohonný systém, protože je vždy vynaloženo pouze tolik síly, kolik je skutečně zapotřebí.


pull t kl 06

Úsporný modus pro energetickou hospodárnost

PULL TSA pomáhá ušetřit cennou energii a čas, inteligentní řídící jednotka vypíná ve stavu klidu všechny zbytečné procesy a dociluje tak ve stavu STANDBY provozu extrémně nízkou spotřebu proudu cca. 1Watt.

760 pull T

tousek spol. s r.o. - Jagellonská 9, 13000 Praha 3
Tel: 00420/222 090 980 I Fax: 00420 / 222 090 989 I E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zajímají Vás naše produkty?
Rádi Vám poradíme!


Telefon: 222 090 980
E-Mail: info@tousek.cz

výběr prospektů

Pull T
LWA
LWS
GTZ
TT
SLIM
SWING X
TURN SERIE
SWING SERIE
TURN 310 UF
SPIN
PASS
LIFT X
FUNK
celkový katalog
malý skládací prospekt

prosím vyplňte údaje

Vaše kontaktní údaje

zpět