Česky

tousek PULL T

dodá každé bráně potřebnou dynamiku

Vaše výhody přehledně:

 • převodovka z tvrzené oceli pro nejvyšší spolehlivost
 • jednodílné tlakově odlité hliníkové tělo pro větší pevnost
 • komfortní nouzové odblokování pro případ případů
 • v krytu pohonu integrovaná Plug&Play programovatelná řídící jednotka pro nejvyšší komfort obsluhy
 • inteligentní senzor pro maximum bezpečí a pohodlí
 • pasivní hlavní závěrová hrana pro vyšší finanční eficienci
 • samostavitelné koncové polohy pro zjednodušenou montáž
 • automatický reverzní systém ARS pro maximum bezpečí
 • sériově dodávaný jemný dojezd pro plynulý provoz brány
 • permanentní aktivní řízení síly
 • přímo integrovatelná baterie pro nouzový provoz
 • úsporný modus pro energetickou hospodárnost

pull t kl 04

Převodovka z tvrzené oceli pro nejvyšší spolehlivost

Všechny modely Pull T jsou sériově vybaveny masivní kovovou převodovkou, od modelu T8 ještě z dodatečně  tvrzeného kovu. Nadto používáme výhradně značkový jakostní olej, aby bylo i při nejnižších teplotách zajištěno dostatečné mazání. Výsledkem je zvýšená spolehlivost a delší životnost.


pull t kl 03

Jednodílné tlakově odlité hliníkové tělo pro větší pevnost

Celé vyrobeno z nerezového a vysoce odolného a pevného hliníku. Protože toto tělo bylo zkonstruováno jako jeden kus, mohla být zvýšena odolnost proti zkroucení a pev­nost v ohybu.


pull t kl 05

Komfortní nouzové odblokování pro případ případů

Odblokování, důležité při výpadku proudu, je uzamykatelné zámkovou vložkou. Ta se dá vyměnit a může tak být přiřazena k stávajícím do­movním klíčům. Zámková vložka včetně třech klíčů patří k dodávce.


steuerung de kl

V krytu pohonu integrovaná Plug&Play programovatelná řídící jednotka pro nejvyšší komfort obsluhy

Pod krytem pohonu PULL T se nachází technicky pokročilé mikroprocesorové řízení nejnovější generace. Svorkovnice, pojistky a programovací tlačítka jsou přístupná bez nutnosti otevírat kryt elektroniky. Elektronika tak během zprovozňování zůstává chráněna před povětrnostními a mechanickými vlivy. Hlavní pozornost je u naších řídících jednotek věnována jednoduchému nastavení všech funkčních činností. Pomocí čtyř tlačítek, velkého dvouřádkového osvětleného LC-displeje a v českojazyčném textovém menu může být vše velmi pohodlně a s časovou úsporou naprogramováno. Všechny funkce, jako impulsní/ automatický provoz, částečné otevření, měkký dojezd, atd. se dají jednoduše nastavit.

Chcete více informcí k naším řídícím jednotkám? Přečtěte si zde více!


pull t kl 02

Inteligentní senzor pro maximum bezpečí a pohodlí

Další zvláštností je nově vyvinutý senzor otáček. Dokáže přijmout neuvěřitelných 6.200 impulzů za sekundu. Díky tomuto senzoru může pohon Pull T aktivně řídit pohyb a sílu, která zůstává stále stejná i při změně otáček. Současně byly dále zvýšeny bezpečnostní standarty, pro které je Tousek již tak znám. Samozřejmostí tak je, že série Pull T splňuje normu EN13241-1.


pull t kl 10

Pasivní hlavní závěrová hrana pro vyšší finanční eficienci

Pohony PULL T jsou nejen bezpečné, ale také výrazně finančně výhodné. Až do 800kg váhy brány odpadá aktivní kontaktní lišta na přední hraně, aniž by byla jakkoli ohrožena bezpečnost. Drahý systém přívodu proudu a časově náročná montáž mohou být vynechány. Tím se uspoří nejen cenný čas, ale také současně peníze. Skutečnost, která je dotatečně otestována a potvrzena institucí TÜV Süd.


pull t kl 07

Samostavitelné koncové polohy

Všechny modely si v průběhu instalace sa­mo­činně  nastaví koncové polohy. Dodatečně se mohou tyto polohy programově doladit a přizpůsobit vlastním požadavkům. Odpa­dají tak běžné mechanické koncové spí­nače, které mohou v zimě zamrznout.


pull t kl 11

Automatický reverzní systém ARS pro maximum bezpečí

Díky integrovanému senzoru počtu otáček je pohon vybaven automatickým revers systémem ARS. Pokud brána narazí na překážku, PULL T zastavuje a obrací okamžitě pohyb. Vysoký stupeň bezpečnosti.


Feder

Sériově dodávaný jemný dojezd pro plynulý provoz brány

Pohon PULL T zasta­vuje v obou směrech redukovanou rychlostí. Vedle harmonického pohybu, je také šetřena mechanika pohonu a brány. Mimo to je také snížen hluk při dorazu brány.


pull t kl 08

Nepřetržitá regulace síly pro bezproblémový provoz

Při každém pohybu řídí pohon PULL T aktivně k tomuto pohybu potřebnou sílu. Tím je jedno jestli v letních nebo zimních měsících, bezproblémový provoz je vždy zaručen. Nadto šetří adaptivní řízení síly pohonný systém, protože je vždy vynaloženo pouze tolik síly, kolik je skutečně zapotřebí.


pull t kl 01

Přímo integrovatelná baterie pro nouzový provoz

Na přání pro případ nouzového provozu mohou být pohony Pull T24 nebo T24speed vybaveny baterií bez jakýchkoli dalších úprav. To umožňuje otevření brány i při výpadku proudu. Tím jsou všechny pohony připraveny k dalšímu dodatečnému vylepšení.


pull t kl 09

Tesováno institucí TÜV Süd podle normy EN 13241-1

Velmi citlivý senzor pro počet otáček, tak precizní jako nikdy před tím, okolo 6.200 (!!) signálů/sekundu. V kombinaci s inteligentím software splňuje Pull T vysoké standarty bezpečnosti TOUSEK.


pull t kl 06

Úsporný modus pro energetickou hospodárnost

Pull T pomáhá ušetřit cennou energii a čas, inteligentní řídící jednotka vypíná ve stavu klidu všechny zbytečné procesy a dociluje tak ve stavu STANDBY provozu extrémně nízkou spotřebu proudu cca. 1Watt.

 760 pull T

tousek spol. s r.o. - Jagellonská 9, 13000 Praha 3
Tel: 00420/222 090 980 I Fax: 00420 / 222 090 989 I E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zajímají Vás naše produkty?
Rádi Vám poradíme!


Telefon: 222 090 980
E-Mail: info@tousek.cz

výběr prospektů

Pull T
LWA
LWS
GTZ
TT
SLIM
SWING X
TURN SERIE
SWING SERIE
TURN 310 UF
SPIN
PASS
LIFT X
FUNK
celkový katalog
malý skládací prospekt

prosím vyplňte údaje

Vaše kontaktní údaje

zpět