Česky

tousek Rollco® LWA

bezprecedentní inovace

Vaše výhody přehledně:

  • inovace techniky a designu
  • vedení nosníku pro všechny situace
  • perfektní souhra všech komponent
  • praktický kryt pro větší ochranu vedení nosníku

lwa kl 01

Inovace techniky a designu

Při vývoji nosníku Rollco® LWA byly stanoveny nové měřítka. Budoucnost předznamenávající konstrukce z dutých profilů mi­mořádně od­leh­čuje nosní­kový systém a i přes malé množství použitého ma­teriálu mohla být, oproti běžným ocelovým profilům, zvý­šena pevnost v ohybu a nosnost. Nadto garantuje hliník naprostou odolnost proti korozi. Ale tím to nekončí. Díky jedinečnému profilu mohou být s velkou úsporou času, bez vrtání namontovány ozubená tyč, bezdotykové koncové spínače a profil brány. Dostatečný důvod aby byl profil vyznamenán cenou za inovace na veletrhu R+T Stuttgart.


lws kl 02

Vedení nosníku pro všechny situace

Veliké nylonové kola uložené na kuličkových ložiskách zaručují i při největším zatížení nejvyšší možný klidný chod. Opotřebení a vysoká hlučnost – způsobené nárazy při změnách zatížení – se téměř zcela ztrácejí použitím nastavovacích šroubů.


lwa kl 02

Perfektní souhra všech komponent

Kompatibilní nosníkové systémy Rollco® LWA jsou svým prove­dením optimálně sladěny
s posuvnými pohony série Pull T. Samo­zřejmostí je pro nosníkový systém i ruč­ní provoz. Dodatečně jsou promyšlený systém konstrukce a početné doplňky dobře sladěny pro racionální a časově úspornou montáž.


lwa kl 03

Praktický kryt pro větší ochranu vedení nosníku

Díky praktickému a na trhu ojedinělému krytu jsou vedení nosníku Rollco® LWA chráněny před vlivem okolí. Tím je zvyšována nejen spolehlivost, ale i atrktivita designu celé brány.

760 lwa

tousek spol. s r.o. - Jagellonská 9, 13000 Praha 3
Tel: 00420/222 090 980 I Fax: 00420 / 222 090 989 I E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zajímají Vás naše produkty?
Rádi Vám poradíme!


Telefon: 222 090 980
E-Mail: info@tousek.cz

výběr prospektů

Pull T
LWA
LWS
GTZ
TT
SLIM
SWING X
TURN SERIE
SWING SERIE
TURN 310 UF
SPIN
PASS
LIFT X
FUNK
celkový katalog
malý skládací prospekt

prosím vyplňte údaje

Vaše kontaktní údaje

zpět