Česky

tousek TT série

ideální pro automatizaci všech druhů pružinou vyvažovaných garážových vrat

Vaše výhody přehledně:

  • programovatelná řídící jednotka pro větší komfort
  • komfortní nouzové odblokování pro případ případů
  • automatický reversní systém ARS und automatický stop systém ASS promaximalní bezpečí
  • nepřetržitá regulace síly pro bezproblémový provoz
  • sériově dodávaný jemný dojezd pro plynulý provoz brány
  • velký výběr setů pro nejrůznější použití

garage kl 08

Jednoduše programovatelná řídící jednotka pro větší komfort

Pod krytem pohonu TT se nachází technicky pokročilé mikroprocesorové řízení nejnovější generace. Pomocí pouze čtyř tlačítek a v českojazyčném textovém menu může být vše velmi pohodlně a s časovou úsporou naprogramováno. Všechny funkce, jako impulsní/ automatický provoz, měkký dojezd, atd. se dají jednoduše nastavit. Dvojitý 7-segmentový displej přitom neustále ve srozumitelné podobě informuje o aktuálním stavu. Řídící jednotka kontroluje také vestavěné automatické osvětlení. Pokud je pohon uveden v provoz, zapne se automaticky osvětlení na dobu nastavitelnou až na 4 minuty, potom se světlo automaticky vypne. 


garage kl 07

Komfortní nouzové odblokování pro případ případů

Všechny pohony TT série jsou vybaveny odblokováním, které dovoluje ruční otevírání brány v případě výpadku proudu. Na přání může být brána odblokována též z venku.


garage kl 01

Automatický reversní systém ARS und automatický stop systém ASS pro maximalní bezpečí

Díky moderní 24VDC technologii je pohon ybaven automatickým revers systémem ARS a mautomatickým stop sytémem ASS. Pokud brána při zavírání narazí na překážku, obrací TT okamžitě pohyb. Pokud je brána při otevírání blokována, bez prodlení zastaví. Vysoký stupeň bezpečnosti.


garage kl 02

Nepřetržitá regulace síly pro bezproblémový provoz

Při každém pohybu řídí pohon TT aktivně k tomuto pohybu potřebnou sílu. Tím je jedno jestli v letních nebo zimních měsících, bezproblémový provoz je vždy zaručen. Nadto šetří adaptivní řízení síly pohonný systém, protože je vždy vynaloženo pouze tolik síly, kolik je skutečně zapotřebí.


pull t kl 02

Sériově dodávaný jemný dojezd pro plynulý provoz brány

Pohon TT zasta­vuje v obou směrech redukovanou rychlostí. Vedle harmonického pohybu, je také šetřena mechanika motoru a brány. Mimo to je také snížen hluk při dorazu brány.


Velký výběr setů pro nejrůznější použití

Série pohonů TT je k dispozici v mnoha nejrůznějších setech. Pro lehké až středně těžké brány je nejlépe vhodný pohon TT60. Pokud je zapotřebý výkonostně velmi silný pohon, poskytuje pohon TT120 dostatečné rezervy sil. Specielně pro silně frekventované garáže je tato verze také možná se směr rozeznávajícím semaforovým provozem.

760 tt02

tousek spol. s r.o. - Jagellonská 9, 13000 Praha 3
Tel: 00420/222 090 980 I Fax: 00420 / 222 090 989 I E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zajímají Vás naše produkty?
Rádi Vám poradíme!


Telefon: 222 090 980
E-Mail: info@tousek.cz

výběr prospektů

Pull T
LWA
LWS
GTZ
TT
SLIM
SWING X
TURN SERIE
SWING SERIE
TURN 310 UF
SPIN
PASS
LIFT X
FUNK
celkový katalog
malý skládací prospekt

prosím vyplňte údaje

Vaše kontaktní údaje

zpět